Konsultant SAP TM

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Wrocław
Zakres obowiązków:
  • Komunikacja z klientem;
  • Zbieranie wymagań biznesowych;
  • Przygotowywanie specyfikacji funkcjonalnej;
  • Dostosowywanie systemów;
  • Ścisła współpraca z zespołem deweloperów;
  • Prezentowanie wyników klientowi.
Wymagania:
  • Wyższe wykształcenie (ekonomiczne, techniczne);
  • Minimum 2 lata doświadczenia jako konsultant w projektach SAP, w module SAP TM;
  • Certyfikaty SAP (obowiązkowy certyfikat SAP TM);
  • Umiejętności komunikacyjne, sumienność, odpowiedzialność, zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji;
  • Dobra znajomość języka polskiego (poziom średnio zaawansowany lub wyższy);
  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom średnio zaawansowany lub wyższy).
Pracodawca oferuje:
  • Młody i przyjazny zespół;
  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę;
  • Imprezy firmowe i integracyjne;
  • Pakiet benefitów (herbata, kawa, płatne zajęcia sportowe, ubezpieczenie zdrowotne itp.);
  • Kursy językowe.