Lead Java Developer

ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.

ASTEK Polska poszukuje Lead Java Deveopera do długofalowej współpracy dla jednej z najwiekszych globalnych firm z obszaru usług IT.

Stawka: do 1400 zł/ dzień na B2B - zależnie od doświadczenia

Lokalizacja: 100% Zdalnie przez cały okres trwania współpracy

Obowiązki:

  • Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności
  • Nadzór nad pracą zespołu Java Developerów
  • Zapewnienie właściwej jakości wytwarzanego oprogramowania i zgodności ze standardami oraz dobrymi praktykami
  • Wsparcie programistyczne podczas wdrażania rozwiązań
  • Optymalizacja wydajnościowa oraz stabilizacja wdrożonych rozwiązań
Wymagania:
  • Min. 8-letnie doświadczenie na stanowisku programisty Java
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem programistów
  • Znajomość technologii Spring, Spring Boot, Hibernate
  • Znajomość wzorców projektowych i architektonicznych,
  • Angielski na poziomie min. B2
Dlaczego warto z nami pracować?

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci