Lider zespołu ds. inżynierii oprogramowania

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/24/3898
OBOWIĄZKI:
Osoba zajmująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za:-nadzoruje, zarządza i przeprowadza proces Scrum; -planuje i śledzi codzienne zadania i czynności; -raportuje bezpośrednio do zarządu;-szeroko pojęta współpraca z zewnętrznymi i wewnętrznymi klientami; -spełnia/wdraża wymagania związane z systemem zarządzania jakością;-kierowanie zespołem przy wykorzystaniu metodologii Scrum;-dostarcza asysty technicznej dla pozostałych członków zespołu, którym wyznacza cele i zadania; -zarządza komunikacją z Klientem;-dba o zgodność założeń projektu z dostarczanym produktem oraz o jego zgodność z wymaganiami klientaUmowa o pracę na czas nieokreślony, praca w godzinach od 9.00-17.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali kierownicy do spraw obsługi biznesu i zarządzania gdzie indziej niesklasyfikowani
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe informatyczne, min. 2 lata. dośw. w dziedzinie inżynierii oprogramowania. Nadzoruje, zarządza i przeprowadza proces Scrum; planuje i śledzi codzienne zadania i czynności;raportuje bezpośrednio do zarządu; szeroko pojęta współpraca z zewnętrznymi i wewnętrznymi klientami; spełnia/wdrażawymagania związane z systemem zarządzania jakością.doświadczenie z produktami Oracle; dośw. w realizacji projektów oraz wykorzystania narzędzi systemowych niezbędnych do weryfikacji potrzeb biznesowychdoskonała znajomość oraz doświadczenie z zakresu programowania NC; doświadczenie w tworzeniu modeli UML; doświadczenie w pracy w środowisku Agile.znajomość języka angielskiego na poziomie B2 w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 21 000 do 21 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu