Młodszy Administrator Systemu O365

Climatic Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Regułach k/Warszawy jest polską firmą działającą od 1997 roku na krajowych i zagranicznych rynkach budownictwa modułowego. Przedsiębiorstwo dostarcza rozwiązania dla budownictwa w systemie zaprojektuj – wybuduj.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa - Reguły
PODSUMOWANIE:

Młodszy Administrator systemu O365 jest odpowiedzialny za administrację i obsługę systemów chmurowych w ramach zespołu LEAN. Obowiązki obejmują między innymi zapewnienie aktualności systemów, zapewnienie wsparcia IT w całej organizacji oraz pracę nad projektami / inicjatywami, które dotyczą systemów chmurowych. Jest to praktyczna rola, która zapewnia wsparcie biznesowi, a także pracuje nad innowacyjnymi projektami umożliwiającymi rozwój biznesu.

OGÓLNE OBOWIĄZKI:
  • Zapewnia administrację systemami i obsługę technologii chmurowych (Office 365).
  • Analizuje wszystkie problemy systemowe w firmie i proponuje rozwiązania, poprawki lub obejścia.
  • Konfiguruje i udostępnia nowych użytkowników w systemach chmurowych.
  • Zapewnia, że systemy są właściwie utrzymywane i poprawiane zgodnie z najlepszymi praktykami bezpieczeństwa.
  • Zapewnia monitorowanie i raportowanie zgodnie z wymaganiami.
  • Zapewnia właściwe zarządzanie pojemnością.
  • Uczestniczy w lokalnych działaniach związanych z zarządzaniem zmianą w zakresie obsługiwanych systemów.
  • Zapewnia aktualność dokumentacji i materiałów testowych.
  • Uczestniczy w projektach specjalnych i wykonuje inne zadania zgodnie z przydzielonymi mu zadaniami.
WYMAGANIA DOTYCZĄCE EDUKACJI I DOŚWIADCZENIA:
  • Licencjat lub równoważne doświadczenie.
  • Od 1 do 2 lat doświadczenia w administrowaniu systemami w chmurze, w szczególności obsługując środowisko Office 365.
  • Wymaga wykazania pasji do technologii chmurowych i rozwiązywania problemów na platformie.
WIEDZA, UMIEJĘTNOŚCI I UMIEJĘTNOŚCI:
  • Umiejętność skutecznego komunikowania się werbalnie i na piśmie.
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania efektywnych relacji roboczych.
  • Administracja Office 365 (SharePoint Online, OneDrive, administrator MS Teams).
  • Biegle posługuje się produktami Microsoft Office, w tym Word, Excel, PowerPoint i Outlook.
  • Znajomość POWER BI mile widziana.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.