Młodszy Analityk w dziale analiz biznesowych

Drodzy Absolwenci lub Studenci:

Prowadzimy obecnie rekrutację do naszego Departamentu Finansów. Poszukujemy osób, które chcą związać swoją przyszłość z kontrolingiem lub analizami biznesowymi. Zatrudnimy osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Perkuna 47

Zadania, które dla Ciebie przygotowaliśmy:
  • udział w procesach tworzenia P&L przy projektach inwestycyjnych
  • udział w sporządzaniu prognoz na potrzeby procesu budżetowania, planów sprzedażowych, mierzenie efektywności sprzedaży
  • bieżąca współpraca z klientem wewnętrznym, głównie z Departamentem Sprzedaży
  • weryfikacja przygotowanej dokumentacji
  • sporządzanie raportów
  • codzienne wsparcie analityczne i operacyjne zespołu
  • wsparcie przy wdrażaniu nowych rozwiązań informatycznych
Nasze wymagania:
  • absolwenci lub studenci ostatnich lat kierunków finansowych, ekonomicznych lub ścisłych
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • przedsiębiorczość, zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań oraz umiejętność skutecznego organizowania czasu pracy,
  • gotowość do uczenia się, dążenia do stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych i własnego rozwoju
Oferujemy:
  • dużą dawkę wiedzy merytorycznej i praktycznej
  • możliwość pracy w innowacyjnej organizacji
  • możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w ramach organizacji
  • pracę w systemie hybrydowym
  • benefity m.in. prywatna opieka medyczna w tym stomatologiczna, karta multisport, ubezpieczenie na życie

Uprzejmie prosimy o zamieszczenie w aplikacji poniższej zgody na przetwarzanie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji organizowanych przez EXATEL S.A. Podanie danych jest dobrowolne. Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Administratorem danych jest EXATEL S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Perkuna 47. Dane mogą być przetwarzane pomimo cofnięcia zgody jeżeli ich przetwarzanie jest niezbędne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń Administratora w związku z prowadzoną rekrutacją. Dane mogą zostać przekazane do odbiorców (upoważnionych na podstawie właściwych przepisów prawa lub związanych umową z Administratorem) jeżeli jest to niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, skargi do organu nadzorczego i przeniesienia danych. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie exatel.pl, zakładka „Polityka Prywatności”.