Młodszy Inżynier Techniczny - LabWare

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Poznań
Kluczowe obowiązki:
  • Wdrażanie technologii według planu produktu z wykorzystaniem metodyk Agile i DevOps.
  • Zapewnianie, że dostawy techniczne są zgodne z normami bezpieczeństwa i jakości.
  • Udoskonalanie usług cyfrowych R&D i współpraca z partnerami.
  • Wspieranie Właściciela Produktu w dostarczaniu wartości i utrzymywaniu relacji biznesowych.
  • Zapewnienie wsparcia operacyjnego dla aplikacji, zarządzanie incydentami i zmianami.
  • Optymalizacja produktów pod kątem wydajności i kosztów.
  • Współpraca przy zarządzaniu wydaniami.
  • Kontrola jakości i przestrzeganie wymogów regulacyjnych.
Kwalifikacje:
  • Tytuł licencjacki w dziedzinie IT lub odpowiednie doświadczenie.
  • Znajomość rozwoju oprogramowania, architektury i chmury obliczeniowej.
  • Doświadczenie z Agile, DevOps i automatyzacją.
  • Zarządzanie cyklem życia produktu i ciągłość działalności.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i adaptacji do innowacji.
Preferowane:
  • Znajomość systemów LIMS.
  • Komunikatywność, umiejętność wpływania na innych.
  • Szkolenie w ITIL.
  • Doświadczenie w transformacjach IT.
Korzyści:
  • Zatrudnienie w firmie z branży zdrowotnej.
  • Umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie i bonusy.
  • Ubezpieczenie na życie, plan emerytalny i prywatna opieka medyczna.
  • Karta Multisport.
  • Ścieżki rozwoju i szkolenia.
  • Elastyczne godziny pracy i wsparcie work-life balance.
  • Działania integracyjne, nowoczesne biuro z udogodnieniami.