Młodszy Programista MS SQL

Firma Sante A. Kowalski Sp.j.  jest  czołowym polskim producentem śniadaniowych produktów wypiekanych  typu Granola, jest liderem na rynku  polskim w zakresie sprzedaży żywności funkcjonalnej. Swoje produkty sprzedaje do ponad 50 krajów na świecie.  Zatrudnia ponad 1500 pracowników, stale się rozwija, a jej potencjał wytwórczy to już ponad 40 tys. metrów  hal fabrycznych.  Firma od lat cieszy się uznaniem ekspertów z branży FMCG, czego dowodem są liczne nagrody: „Gazela Biznesu”, „Lider Przedsiębiorczości”, „Cool Brands Polska”, „Dobry Produkt – wybór ekspertów”, „Superior Taste Award”, „Złoty Paragon”, „Perły Rynku” i wiele innych.

Jeśli interesuje Cię rozwój zawodowy i osobisty, dołącz do naszego zespołu już dziś!

Obecnie do działu IT, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Współpraca z deweloperami aplikacji (pod kątem zapytań SQL)
  • Współpraca z zespołem projektowym/wdrożeniowym
  • Tworzenie oraz aktualizacja dokumentacji / bazy wiedzy
  • Obsługa incydentów i realizację zgłoszeń użytkowników (otrzymanych z Service Desk)
  • Monitorowanie efektywności działania baz danych.
  • Optymalizacja zapytań SQL-owych
  • Tworzenie nowych rozwiązań
  • Praca zgodnie z metodyką SCRUM

Wymagania:

  • Dobra znajomość MS SQL Server (2008R2 i późniejsze) i języka T-SQL
  • Znajomość relacyjnych baz danych i zagadnień związanych z projektowaniem aplikacji bazodanowych
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca co najmniej czytanie dokumentacji technicznej
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Inicjatywa, zaangażowanie, otwartość na wyzwania
  • Chęć poznawania nowych technologii i ciągłego rozwijania swoich umiejętności

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w administracji bazami SQL Server
  • Praktyczne doświadczenie w monitorowaniu wydajności serwerów SQL (monitorowanie statystyk, fragmentacji i wykorzystania indeksów, deadlocki, nieoptymalne plany zapytań)
  • Umiejętności tworzenia zadań i Maintenance Planów
  • Znajomość SSIS (SQL Server Integration Services)
  • Praktyczna znajomość BIDS
  • Umiejętność rozwiązywania problemów wydajnościowych i optymalizacji zapytań
  • Zdolność analitycznego myślenia i otwartość na poszukiwanie nowych rozwiązań

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w całkowicie polskiej firmie
  • Umowę o pracę, atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet socjalny w postaci opieki medycznej, karty Multisport, ubezpieczenia na życie, ZFŚS, zniżek na produkty Sante oraz usługi Studia Sante
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu osobowym, zwanym CV, dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.