Młodszy Specjalista ds. Technicznych CCTV

AAT SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA SP. Z O.O. to zespół otwartych, pogodnych i zmotywowanych ludzi. Jako LIDER w branży ELEKTRONICZNYCH SYSTEMÓW ZABEZPIECZEŃ MIENIA, stale poszukujemy osób do współpracy, które z pasją realizują swoje zadania, są kompetentne i profesjonalnie podchodzą do obowiązków. Jeżeli jesteś osobą, która ceni sobie długoletnią współpracę w stabilnej firmie, prześlij nam swoją aplikację.

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie testów sprzętu i oprogramowania dla potrzeb elektronicznych systemów zabezpieczeń
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów pojawiających się w pracujących systemach
  • Tworzenie dokumentacji technicznej do wdrażanych produktów i oprogramowania

Nasze wymagania

  • Możesz pochwalić się wykształceniem średnim lub wyższym technicznym (np. elektronika, informatyka, mechatronika, automatyka)
  • Zagadnienia techniczne nie są dla Ciebie przykrą koniecznością, a pasją
  • Czytanie i redagowanie dokumentacji technicznej oraz komunikacja w języku angielskim nie stanowią dla Ciebie problemu
  • Samodzielność i sumienność to Twoje drugie imię
  • Jesteśmy otwarci na studentów, którzy pogodzą codzienną pracę z zajęciami
  • Doświadczenie w zakresie elektronicznych systemów zabezpieczeń: CCTV, KD będzie Twoim dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem na rynku
  • Niekorporacyjną kulturę organizacyjną
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • Dostęp do programów rozwojowych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach