Młodszy Specjalista Service Desk

Asseco Data Systems S.A. to przede wszystkim ludzie – specjaliści w swoich dziedzinach i ich rosnące z każdym dniem doświadczenie. Atrakcyjne zawodowe wyzwania i możliwości oraz wsparcie ze strony firmy – to u nas norma. Nie realizujemy projektów prostych i łatwych, dlatego zatrudniamy najlepszych, a rekrutacja nie należy do najłatwiejszych. Ale kiedy już przyjmiemy nowego członka zespołu, dbamy o to, aby był zmotywowany do działania i doceniony za ciężką pracę. Nasi pracownicy nie mają szansy poznać, czym jest stagnacja i nuda w pracy. Przydzielamy ich do różnorodnych projektów, przy których pełnią zróżnicowane role, aby mogli rozwijać swoje kompetencje.

Nie czekaj – już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy!

Miasto: Bydgoszcz
Zadania:
  • przyjmowanie i obsługa zgłoszeń wsparcia (1-wsza i 2-ga linia) od klientów wewnętrznych (pracowników ADS),
  • administracja systemami IT,
  • pisanie raportów SQL,
  • analiza i rozwiązywanie zgłoszeń użytkowników, proponowanie optymalnych rozwiązań dla klientów,
  • udział w testach wewnętrznych aplikacji (UAT),
  • wykonywanie wdrożeń (produkcyjnych/testowych).
Oczekiwania:
  • wykształcenie min. średnie; również osoby w trakcie studiów, ale z zagwarantowaniem pełnej dostępności do pracy w godzinach biznesowych,
  • znajomość Linux – podstawy obsługi systemu z poziomu terminala/ssh (np. poruszanie się po drzewie katalogów, edycja plików, itp.),
  • znajomość SQL – podstawowa znajomość (umiejętność pisania select’ów, złączeń tabel, itp.),
  • łatwość przyswajania wiedzy,
  • dokładność,
  • umiejętności analityczne,
  • otwartość, komunikatywność,
  • poczucie obowiązkowości i terminowość.
Oferujemy:
  • Spotkania integracyjne
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Boxy powitalne dla nowych pracowników
  • Możliwość poznania ciekawych projektów od kuchni
  • Praca w największej spółce IT
  • Pracowniczy Plan Emerytalny (PPE)
  • Dofinansowanie okularów
  • Drużyna Asseco Active Team
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Karta Multisport
  • Playroomy
  • Owocowe dni
  • Prywatna opieka medyczna
Przyjdź do nas! - zobacz czym się zajmujemy:
Dokumenty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21 zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych. Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje m prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych Spółki Asseco Data Systems S.A. i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych.”