Płatne Praktyki w Zespole ds. Oprogramowania Dekoderów - Akademia Praktyk i Staży

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: ES/PZ/DOUK/2205
Opis stanowiska
  • Współpraca przy tworzeniu oprogramowania dla systemów wbudowanych: tworzenie, integrowanie, weryfikacja.
Wymagania
  • Studenci kierunków inżynieryjnych np. elektronika i telekomunikacja, mechatronika, teleinformatyka, automatyka i robotyka, informatyka
  • Znajomość programowania w C(junior), C++(eager to learn)
  • Umiejętności pracy w środowisku Linux / UNIX (kompilacja, uruchamianie, debugowanie)
  • Znajomość języka angielskiego (B1)
  • Zdolność rozwiązywania problemów
  • Znajomości systemu kontroli wersji GIT
  • Samodzielność
  • Zaangażowanie
Oferujemy
  • Płatne praktyki z szansą na dłuższą współpracę
  • Opiekuna merytorycznego, który wprowadzi w świat Grupy Polsat Plus
  • Elastyczne ustalenie grafiku realizacji stażu
  • Szkolenia i rozwojowy feedback
  • Certyfikat potwierdzający udział w Programie
  • Zdobycie bogatego doświadczenia w dużej firmie będącej liderem rynku telekomunikacyjno-medialnego