Program Stażowy Magenta Start - Dział Relacji Międzyoperatorskich

Warszawa, Marynarska 12

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Tryb pracy: Hybrydowy

Rekrutacja zdalna

Czas stażu: 3 miesiące (z możliwością przedłużenia)​

Start stażu: Maj / Czerwiec

Praca od poniedziałku do piątku 8 godzin dziennie

Opis stanowiska:
  • Analiza dokumentacji i warunków współpracy z podmiotami zewnętrznymi (umowy, aneksy, protokoły, dokumentacja techniczna  i inne dokumenty powiązane) w zakresie udostępniania infrastruktury i realizacji usług hurtowych
  • Współpraca z działami wewnętrznymi T-Mobile w celu potwierdzenia warunków techniczno-ekonomicznych w zakresie świadczenia usług hurtowych (potwierdzenie wykorzystania zasobów technicznych oraz rozliczeń finansowych)
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (praca na dokumentach)
  • Angielski mówiony i pisany na średnim poziomie
  • Umiejętności analityczne
  • Otwartość na ludzi
Oferujemy:

T-Mobile Polska to miejsce pracy pełne wzajemnych inspiracji i niezwykłych wyzwań. Działamy odważnie, odpowiadamy za podejmowane decyzje, współpracujemy i eksperymentujemy!

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowinkami ze świata technologii i telekomunikacji i wspierać nasz zespół swoimi kompetencjami i doświadczeniem, dzielić się wiedzą i liczyć na to samo z naszej strony – nie czekaj i dołącz do #MagentaTeam!