Programista .NET

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Projektowanie aplikacji webowych,
  • Programowanie logiki biznesowej,
  • Współpraca z analitykami w tworzeniu rozwiązań,
  • Udział w procesach rekrutacyjnych i onboarding nowych programistów.
Wymagania:
  • Minimum 4 lata doświadczenia i znajomość systemu ERP,
  • Zaawansowana znajomość .NET, C#, .NET 4+, MS SQL, ASP.NET Core MVC,
  • Umiejętność pracy z Visual Studio, SQL Management Studio,
  • Doświadczenie w korzystaniu i tworzeniu Web API,
  • Znajomość Dependency Injection i Git,
  • Umiejętność pracy w zespole.
Pracodawca oferuje:
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Karta sportowa.