Programista SQL

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Implementacja rozwiązań w Oracle E-Business Suite.
  • Programowanie w PL/SQL.
  • Projektowanie formularzy i raportów z wykorzystaniem narzędzi Oracle.
Wymagania:
  • Wykształcenie informatyczne lub pokrewne,
  • Znajomość baz danych i SQL,
  • Podstawy programowania (np. Java, C++),
  • Zdolności komunikacyjne i gotowość do pracy zespołowej,
  • Otwartość na naukę i rozwój.
Pracodawca oferuje:
  • Szkolenie wstępne,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Karta sportowa.