Programista/tka

Gdański Urząd Pracy
Programista/tka
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/22/5074
OBOWIĄZKI:

Praca w zespole programistów nad różnymi projektami. Testowanie automatyczne kodu.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany


Wymagania inne:

podstawy programowania w dowolnym języku.

Miejsce pracy:

Gdańsk


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 do 10 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne ogłoszenia o pracę

Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia sp. z o.o.

Lokalizacja: wielkopolskie/Poznań, al. Niepodległości 2

Zakres obowiązków Rozwój systemu CRM opartego o SalesForce wspierającego rekrutację kandydatów na studia Kreatywna realizacja wymagań dostarczających wartość odbiorcom Dbanie o odpowiedni...

2022-07-04

Zamel Sp. z o.o.

Lokalizacja: śląskie/

Wymagania: wykształcenie wyższe elektroniczne / informatyczne, min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku umiejętność programowania w języku C, C++ doświadczenie w projektowaniu...

2022-07-01

JustRelate Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: dolnośląskie/Wrocław

Location: Germany & Poland remote or Berlin/Wroclaw office Job Description: Building new JustRelate Platform Services used by customers and partners to create portal applications for their target...

2022-06-28