Senior Java Developer

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Nr ref.: SJD/WRO/ZD/KO

Dla naszego klienta – firmy działającej na rynku europejskim oraz amerykańskim w branży gier online i mobilnych (głównie RPG oraz MMO), poszukujemy Senior Java Developera, który dołączy do nowego scrum’owego zespołu tworzonego obecnie we Wrocławiu.

Zakres obowiązków:

  • projektowanie, rozwijanie i utrzymanie platformy internetowej i aplikacji zarówno do użytku wewnętrznego, jak i komercyjnego
  • udział w tworzeniu architektury, projektowaniu i wdrażaniu oprogramowania
  • dbanie o jakość kodu
  • kontakt z właścicielami firm i produktów w celu zebrania wymagań dotyczących oprogramowania
  • ścisła współpraca z członkami zespołu IT Engineering and Ops w zwinnym środowisku i udział w każdym etapie procesu tworzenia oprogramowania
  • ścisła współpracy z kierownictwem inżynierii IT, w celu wsparcia ważnych decyzji technologicznych
  • wprowadzanie innowacji i postępowanie zgodnie z praktykami Lean Development w każdym projekcie

Wymagania:

  • min. 6 lat doświadczenia w tworzeniu oprogramowania w języku Java
  • doświadczenie w zarządzaniu aplikacjami
  • praktyczne doświadczenie z Spring, Hibernate, Struts, SQL, MSSQL i Tomcat, a także usługami internetowymi (SOAP, REST) i JMS
  • doświadczenie w obsłudze systemów kontroli wersji (GIT)
  • podstawowa znajomość Docker / Kubernetes
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży gier
  • znajomość HTML5, CSS3, JavaScript
  • doświadczenie w środowisku chmur publicznych (Google Cloud Platform)

Klient oferuje:

  • ambitne stanowisko z dużą odpowiedzialnością i swobodą rozwoju zawodowego oraz możliwością zdobywania nowych umiejętności
  • zabawne i pełne życia środowisko pracy w energicznej firmie zajmującej się grami
  • udział w tworzeniu nowego zespołu polskiego i kształtowaniu przyszłości firmy
  • bezpośrednią współpracę w oparciu o umowę o pracę (ewentualnie B2B)
  • elastyczny czas pracy z możliwością całkowitej pracy zdalnej – także po stabilizacji sytuacji pandemicznej
  • zespół pełnych pasji kolegów
  • regularne imprezy firmowe i zespołowe
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • wsparcie w relokacji
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • kafeteryjny pakiet benefitów

Klauzula zgody:

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław, do celów niezbędnych do realizacji danego i przyszłych procesów rekrutacji, aż do momentu pisemnego odwołania zgody. Ponadto zgadzam się na udostępnienie moich danych osobowych do celów związanych z realizacją procesów rekrutacyjnych innym administratorom danych osobowych - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Klauzula informacyjna:

Administratorem Twoich danych osobowych będzie IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, w tym udostępniane innym administratorom - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych będzie Twoja zgoda, a dane będą przetwarzane do czasu jej wycofania, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.