Service Delivery Specialist

Grupa E.ON to wiodący europejski koncern energetyczny. E.ON Polska IT Support jest odpowiedzialna za wsparcie oraz obsługę procesów IT spółek działających na terenie Warszawy.
Miejsce pracy: Warszawa, ul. Towarowa 7a
Nasze wymagania
  • 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w organizacji zatrudniającej powyżej 100 osób
  • znajomość procesów ITIL
  • znajomość ServiceNow na poziomie użytkownika (obsługa podstawowych procesów ITIL, raportowanie) oraz administratora/zaawansowanego użytkownika (wprowadzanie zmian w procesach ITIL, implementacja wniosków na uprawniania do aplikacji, zaawansowane raportowanie)
  • znajomość metodyki zarządzania projektami
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację werbalną i pisemną
  • doświadczenie we współpracy z dostawcami
Mile widziane
  • praktyczna znajomość SQL
  • znajomość języka niemieckiego

Jeśli masz już doświadczenie na stanowisku Desktop Services Specialist, Windows Client Specialist, End User Computing Specialist lub podobnym i chciałbyś rozwijać się w kierunku zarządzania/koordynacji usług desktop w dużej międzynarodowej organizacji, zapraszam do aplikowania.

Twój zakres obowiązków
  • koordynacja usług desktop dla użytkowników (Desktop User Services) w dziale Infrastruktura i Bezpieczeństwo IT w obszarach Service Desk, Field Service, Request Fulfilment, Infrastructure backend w ramach międzynarodowego kontraktu poprzez m.in. zarządzenie incydentami, zamówieniami oraz zmianami
  • zarządzanie reklamacjami użytkowników (m.in. analizowanie przyczyn, rozwiązywanie problemów)
  • będziesz odpowiedzialny za standardy produktów, procesów oraz usług IT świadczonych na rzecz użytkowników w tym zasady instalacji oprogramowania, zarządzanie uprawnieniami do systemów IT, procesy ITIL
  • ścisła współpraca z Grupą E.ON świadczącą usługi desktop w ramach przynależności do korporacyjnych struktur macierzowych w tym uczestnictwo w warsztatach, raportowanie
  • będziesz odpowiadał za realizację projektów w roli Kierownika Projektów w tym planowanie, zarządzanie dostawcami, nadzór nad realizacją projektu, kontrolę budżetu, monitorowanie, zgłaszanie i mitygowanie ryzyk, przekazanie wdrożonego rozwiązania w utrzymanie produkcyjne

To oferujemy

  • W ramach umowy o pracę oferujemy:
  • premię raz w roku w ramach oceny okresowej
  • kafeterię benefitów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość rozwoju specjalistycznego w ramach szkoleń
  • elastyczne godziny rozpoczynania pracy
  • kartę multisport
  • opieka medyczna
  • sekcje sportowe
  • konkursy pracownicze