Specjalista ds. Architektury Systemów Mobilnych

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Opis stanowiska
  • Projektowanie architektury systemów mobilnych z uwzględnieniem bezpieczeństwa i standardów korporacyjnych.
  • Tworzenie dokumentacji technicznej, koordynacja pracy programistów, zapewnienie jakości i wydajności oprogramowania.
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami, wdrażanie dobrych praktyk i wzorców projektowych.
  • Udział w przetargach na rozwiązania informatyczne.
Wymagania:
  • Min. 5 lat doświadczenia w programowaniu systemów Enterprise i jako Architekt rozwiązań mobilnych.
  • Wiedza z zakresu technologii i bezpieczeństwa IT, wzorców projektowych, doświadczenie w projektowaniu interfejsów API.
  • Znajomość języka angielskiego oraz polskiego na poziomie rodzimym.
Oferujemy:
  • Możliwości rozwoju
  • Elastyczne warunki współpracy
  • Inkluzję i różnorodność w miejscu pracy
  • Swobodna atmosfera, brak dress-codeu
  • Komfortowe biuro z relax zone