Specjalista ds. Rozwoju Biznesu

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Rodziny Hiszpańskich 8​

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę

Twoje zadania:
  • udział w strategicznym projekcie logistycznym,
  • planowanie i organizowanie uruchomienia nowej jednostki logistycznej,
  • definiowanie i wdrażanie standardów i procesów,
  • przygotowywanie analiz, raportów, rekomendacji na potrzeby działań projektowych,
  • budowanie zespołu dla nowo powstającej sortowni i koordynowanie jego pracy,
  • nadzór nad procesami operacyjnymi.
Dołącz do nas, jeśli:
  • masz minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • masz rozwinięte kompetencje planistyczno-organizacyjne,
  • potrafisz koordynować złożony projekt i współpracować w zespole,
  • masz doświadczenie w logistyce,
  • znasz się na projektowaniu/optymalizacji procesów,
  • posiadasz prawo jazdy kategorii B.
Mile widziane:
  • doświadczenie w procesach operacyjnych odbywających się w sortowniach (w tym umaszynowionych).

U nas zyskasz:
  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,
  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,
  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,
  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,
  • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.
Zainteresowała Cię oferta?

Nie musisz wysyłać do nas listu, wystarczy kliknąć Aplikuj!