Specjalista ds. Rozwoju Usług Paletowych

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Rodziny Hiszpańskich 8,jednostka organizacyjna: Biuro Oferty Produktowej i Marketingu

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na cały etat, praca stacjonarna od poniedziałku do piątku

Twoje zadania:
  • zarządzanie ofertą produktową usług logistycznych w obszarze przesyłek paletowych,
  • współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi dostawcami usług w zakresie rozwiązań logistycznych,
  • przygotowywanie koncepcji i wdrażanie nowych produktów logistycznych wraz z kanałami ich dystrybucji,
  • wdrażanie cenników i regulaminów usług logistycznych,
  • prowadzenie projektów logistycznych dotyczących tworzenia nowych rozwiązań,
  • analiza i optymalizacja procesów technologicznych usług logistycznych,
  • ustalanie standardów jakości świadczonych usług,
  • monitorowanie i analiza rentowności usług,
  • opracowywanie założeń do badań marketingowych.
Dołącz do nas, jeśli:
  • masz wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: transport, logistyka,
  • znasz rynek usług logistycznych w Polsce,
  • minimum 2 lata pracowałeś w usługach logistycznych – głównie z przesyłką paletową,
  • potrafisz analizować dane i wyciągać z nich wnioski,
  • masz doświadczenie we współpracy z klientami,
  • dobrze znasz programy pakietu MS Office (Word, Excel, Powerpoint, Teams),
  • jesteś samodzielny i dobrze organizujesz swoją pracę,
  • chcesz poznawać i uczyć się nowych rzeczy.
U nas zyskasz:
  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,
  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,
  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,
  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,
  • miejsce do pozostawienia roweru z zapleczem sanitarnym,
  • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.
Zainteresowała Cię oferta?

Nie musisz wysyłać do nas listu, wystarczy kliknąć Aplikuj!