Specjalista ds. systemów kadrowo-płacowych

Ogłoszenie numer: 7836375, z dnia 2023-01-10

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Krotoszyn

Opis stanowiska

  • Prowadzenie wdrożeń nowych funkcjonalności systemów w obszarze działu kadr i płac
  • Proponowanie nowych funkcjonalności systemów usprawniających pracę działu kadr i płac
  • Testowanie i wdrażanie nowych rozwiązań systemowych
  • Bieżąca współpraca z dostawcą IT systemu kadrowo-płacowego
  • Wsparcie użytkowników

Wymagania

  • Znajomość zagadnień z zakresu kadr i płac
  • Analityczne myślenie
  • Otwartość na nowe wyzwania

Oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość proponowania i wdrażania rozwiązań biznesowych
  • Ciekawą pracę w doświadczonym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego, także poprzez udział w wewnętrznych projektach firmowych
  • Pakiet świadczeń pracowniczych dedykowany dla pracowników firmy DINO