Specjalista ds. technicznego wsparcia

Elavon oferuje jedne z najbardziej bezpiecznych i kompleksowych usług procesowania płatności bezgotówkowych. Jesteśmy międzynarodową instytucją finansową o globalnym zasięgu, w całości należącą do amerykańskiego US Banku.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, zwiększamy zatrudnienie!

Warszawa
Zakres obowiązków
  • Dogłębna analiza przyczyn zgłaszanych problemów i proponowanie rozwiązań (mailowo i telefonicznie, z przewagą maili)
  • Odpowiadanie na zapytania od wewnętrznych i zewnętrznych klientów zespołu
  • Utrzymywanie dobrych relacji ze zintegrowanymi partnerami (PSP, ISV, Gateways)
  • Aktywne poszukiwanie możliwości zminimalizowania występowania problemów
Nasze wymagania:
  • Znajomość j. angielskiego i polskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Umiejętność analizy dużych ilości danych obejmująca identyfikację trendów i prezentację wyników
  • Doświadczenie w kontaktach z klientami lub partnerami
  • Techniczne podejście i umiejętność pracy z liczbami
  • Bardzo dobry MS Excel
  • Umiejętność pracy w szybko zmieniającym się środowisku pod presją czasu, często bez ścisłych wytycznych
Mile widziane
  • Podstawowa znajomość języka PL SQL
  • Znajomość tematyki płatności bezgotówkowych
Oferujemy:
  • Stanowisko w pełnym wymiarze czasu pracy, umowę o pracę
  • Hybrydowy model pracy
  • Doskonały pakiet obejmujący kompleksową opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, kartę Multisport
  • Program Poleceń Pracowniczych
  • Wysoce profesjonalne, wielokulturowe środowisko i wysokie standardy pracy
  • Jasno określona ścieżka kariery (eksperci lub menedżerowie), szeroki zakres szkoleń - szkolenia online dostępne również w domu szkolenia stacjonarne, dofinansowanie do nauki języków obcych
  • Pracę w dynamicznym zespole o wspierającej kulturze inkluzywnej i silnych wartościach
  • Interakcje z Klientami i Współpracownikami na całym świecie
  • Pracę w inspirującej atmosferze. Pracujemy razem i świętujemy razem - każdy znajdzie coś dla siebie
  • Biuro w dogodnej lokalizacji w Warszawie, łatwo dostępne metrem + autobusem