Specjalista ds. wsparcia IT

Miejsce pracy: Warszawa

Od 30 lat dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania
w zakresie zarządzania logistyką i globalnymi łańcuchami dostaw.
Zatrudniamy ponad 1700 pracowników w 30 oddziałach w Polsce i Europie.
Nasze wartości to innowacyjność, partnerstwo i ciągłe doskonalenie się.

Twój zakres obowiązków
  • Obsługa pierwszej linii kontaktu: przyjmowanie, rejestrowanie, analiza i klasyfikacja zgłoszeń od pracowników firmy
  • Wsparcie techniczne dla pracowników
  • Usuwanie doraźnych problemów związanych z działaniem oprogramowania i sprzętu IT
  • Współpraca z działami serwisowymi i helpdesk dostawców sprzętu i usług IT
  • Udział we wdrożeniach nowych rozwiązań informatycznych
  • Posiadasz wykształcenie informatyczne lub udokumentowane doświadczenia w pracy w obszarze informatyki,
  • Znasz Microsoft ActiveDirectory (obsługa kont, zarządzanie uprawnieniami użytkowników, konfigurowanie stacji roboczych),
  • Posiadasz umiejętność konfiguracji i instalacji sprzętu IT klasy PC, a także identyfikacji, diagnozy i rozwiązywania problemów w obszarze IT,
  • Dobrze znasz system Microsoft – Windows, Office; przynajmniej w stopniu podstawowym znajomość zagadnień sieciowych,
  • Znasz język angielski w zakresie właściwego rozumienia komunikatów oraz nazewnictwa urządzeń i podzespołów komputerowych,
  • Jesteś gotowy do pracy w zmiennych godzinach: 8-16 lub 9-17
  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku (helpdesk, wsparcie techniczne) będzie dodatkowym atutem
  • Posiadasz praktyczna znajomość biblioteki ITIL w obszarze Service Support /Service Operation, co będzie dodatkowym atutem
Korzyści dla Ciebie:
  • Koleżeńska, partnerska atmosfera w pracy
  • Opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa
  • Umowa o pracę
  • Szeroka baza szkoleń
  • Dofinansowanie do wypoczynku i do nauki języka angielskiego
  • Realne perspektywy awansu np. poprzez udział w rekrutacjach wewnętrznych
  • Możliwość dodatkowego wynagrodzenia w przypadku polecenia do pracy znajomych
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ROHLIG SUUS Logistics SA z siedzibą w Warszawie (02-235), przy ul. Równoległej 4A, moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochroniedanych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r.