Specjalista ds. Wsparcia Technicznego (Helpdesk)

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Zakres obowiązków:
  • Nadawanie uprawnień oraz zarządzanie uprawnieniami użytkowników w aplikacjach.
  • Wsparcie techniczne przy zgłoszeniach dotyczących sprzętów oraz oprogramowania.
  • Konfiguracja kont w aplikacjach klienckich.
  • Diagnoza i usuwanie problemów.
  • Instalacja, konfiguracja oraz zmiana ustawień urządzeń (Windows , Android, Linux itp.).
Wymagania:
  • Doświadczenie w montażu stanowisk komputerowych i sprzętu sieciowego.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomości Windows Serwer oraz Active Directory
  • Znajomości zagadnień administrowania oraz pracy z systemem Windows.
Mile widziane:
  • Znajomość systemu Linux
Pracodawca oferuje:
  • Umowę o pracę.
  • Pracę w systemie zmianowym - raz w miesiącu dyżury sobotnie.
  • Hybrydowy model pracy.
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej.
  • Benefity (w tym karta Multisport).
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
  • Program poleceń pracowniczych.