Specjalista ds. zapewnienia bezpieczeństwa IT

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Rodziny Hiszpańskich 8

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na cały etat; praca hybrydowa

Twoje zadania:
  • śledzenie i wdrażanie regulacji krajowych dot. cyberbezpieczeństwa,
  • opiniowanie rozwiązań IT pod kątem zgodności z zewnętrznymi i wewnętrznymi regulacjami w zakresie cyberbezpieczeństwa,
  • tworzenie i nadzór nad procesami,
  • zarządzanie ryzykiem bezpieczeństwa informacji,
  • tworzenie szkoleń i akcji edukacyjnych,
  • udzielanie informacji do ankiet bezpieczeństwa.
Dołącz do nas, jeśli:
  • masz wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe,
  • znasz standardy i regulacje cyberbezpieczeństwa (NIST, NIS 2, KSC),
  • znasz j. angielski na poziomie komunikatywnym,
  • jesteś osobą komunikatywną i potrafisz pracować w zespole,
  • chętnie uczysz się nowych rzeczy.
Mile widziane:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • certyfikat lub znajomość norm ISO 27001, ISO 22301.
U nas zyskasz:
  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,
  • możliwość rozwoju i uczestnictwa w szkoleniach, konferencjach,
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,
  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,
  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,
  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,
  • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.
Zainteresowała Cię oferta?

Nie musisz wysyłać do nas listu, wystarczy kliknąć Aplikuj!