Specjalista

Główny Inspektorat Transportu Drogowego w Warszawie
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 141599

Warunki pracy

Praca przy komputerze wymagająca wymuszonej pozycji ciała - powyżej 4 godzin dziennie. Narzędzia i materiały pracy: komputer, skaner, telefon, drukarka, faks. Budynek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach w zakresie podjazdu oraz toalet. Oświetlenie w pomieszczeniach naturalne i sztuczne. Temperatura w pomieszczeniach nie mniejsza niż 18° Celsjusza z wentylacją grawitacyjną i klimatyzacją. zewnętrznych. Niekorzystne czynniki psychospołeczne.

Zakres zadań

  • Identyfikuje potrzeby biznesowe zgodnie z zadaniami biura;
  • Ocenia potencjalne rozwiązania informatyczne dostępne na rynku z perspektywy kluczowych parametrów technicznych i funkcjonalnych prowadzonego projektu;
  • Identyfikuje procesy pozwalające na wprowadzanie rozwiązań, które umożliwią automatyzację gromadzenia i przetwarzania danych;
  • Współpracuje z zespołami projektowymi;
  • Opracowuje dokumentację techniczną oraz wymagania SWZ (Specyfikacji Warunków Zamówienia) w planowanych projektach;
  • Zajmuje się techniczną obsługą biznes.gov.pl.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze prac analitycznych przy projektach informatycznych
  • Znajomość zasad zarządzania projektami zgodnie z metodyką PRINCE 2 w zakresie podstawowym, Znajomość pakietu MS Office, Znajomość Business Process Model and Notation (BPMN), Znajomość ustawy o transporcie drogowym, Znajomość ustawy o służbie cywilnej.
  • Kompetencje: Kompetencje: dzielenie się wiedzą i doświadczeniem; umiejętność analitycznego myślenia; samodzielność; orientacja na klienta; komunikatywność; organizacja pracy własnej; sumienność; kreatywność; orientacja na rezultaty, rozwój zawodowy; współpraca w zespole.
  • W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Certyfikat PRINCE2, Certyfikat BPMN.
  • Znajomość zwinnych metod zarządzania projektami, Znajomość aktów prawnych UE z zakresu transportu drogowego