Splunk Expert

ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.

Poszukuję kandydata na stanowisko SPLUNK EXPERT !!!
Stawka: do 1500zł netto + VAT / Dzień (możliwość negocjacji!!!)
Lokalizacja: 100% ZDALNIE

Zadania:
  • Obsługa i rozwój centralnej platformy klienta oraz powiązanych połączeń danych i pulpitów nawigacyjnych
  • Planowanie, instalacja, konserwacja, dalszy rozwój i administracja kilkoma środowiskami Splunk, w tym wielostanowiskowymi klastrami
  • Rozwiązywanie problemów i analiza istniejących środowisk Splunk
  • Optymalizacja istniejących środowisk Splunk
  • Przegląd / analiza bezpieczeństwa i incydentów na platformach
  • Konfiguracja, utrzymanie i migracja platformy do AWS ○ EC2, ELB, VPC, Autoscaling
  • Monitorowanie i analiza problemów w infrastrukturze
Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe w tworzeniu, obsłudze i dalszym rozwijaniu platform typu Splunk (min. 2 lata)
  • Certyfikat administratora Splunk Enterprise
  • Zainteresowanie uczeniem maszynowym, Big Data i automatyzacją
  • Doświadczenie ze zwinnymi metodami pracy (np. Kanban, Scrum)
  • Dobre umiejętności komunikacyjne
  • Język angielski na poziomie B2/C1
Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solid Foundations
  • Ambitious Projects
  • Individual approach and friendly atmosphere
  • Famous Brands
  • Inspiring Leaders
  • Flexibility
  • Extra Benefits
  • Referral System

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci