Analityk Hurtowni Danych

Miejsce pracy: Warszawa, Aleje Jerozolimskie 96
  • Forma współpracy: B2B
  • Model pracy: praca hybrydowa (1-2 razy w miesiącu spotkania w biurze w Warszawie)
  • Rekrutacja: 100% zdalna
Zakres obowiązków na tym stanowisku będzie obejmował:
  • Udział w projektach pozyskania nowych źródeł danych dla Korporacyjnej Hurtowni Danych.
  • Analizę wymagań na dane oraz analizę potrzeb raportowych klientów – tworzenie i koordynacja rozwoju dokumentacji projektowej.
  • Tworzenie specyfikacji słowników referencyjnych oraz ich konfiguracja w dedykowanym narzędziu
  • Pozyskiwanie informacji z systemów zewnętrznych na potrzeby analiz w projektach rozbudowy Hurtowni Danych.
  • Utrzymanie i rozwój mapy przepływów danych pomiędzy systemami informatycznymi, a Hurtownią Danych.
  • Współpracę z administratorami systemów informatycznych w zakresie identyfikowania interfejsów wymiany danych.
  • Ścisłą współpracę z właścicielami wymagań biznesowych, deweloperami.
Oczekiwania względem kandydatów:
  • Co najmniej roczne doświadczenie na stanowiskach analityka biznesowego, analityka systemowego, analityka danych, analityka jakości danych lub pokrewne.
  • Praktyczne doświadczenie w pracy z projektami obejmującymi wymagania w obszarze danych, analityki i/lub raportowania
  • Dobra znajomość koncepcji rozwiązań Hurtowni Danych.
  • Umiejętność posługiwania się językiem SQL.
  • Znajomość jęz. angielskiego umożliwiająca prowadzenie spotkań biznesowych oraz tworzenia dokumentacji min. B2.
  • Dobre zdolności komunikacyjne, łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych w środowisku zdalnym.
  • Doświadczenie w pracy z dokumentacją projektową.
  • Dokładność i przedsiębiorcza postawa w realizacji powierzonych zadań.
Mile widziane:​
  • Znajomość rozwiązań chmurowych Microsoft Azure (w tym ADF, Data Lake, Databricks).
  • Znajomość koncepcji zarządzania danymi master i reference.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o B2B.
  • Elastyczna forma pracy (stacjonarna, zdalna, hybrydowa) - spotykamy się 1-2x w miesiącu w naszym biurze w Warszawie.
  • Udział w strategicznym projekcie w Medicover opartym o najnowsze rozwiązania chmurowe Microsoft.
  • Będziesz miała/miał realny wpływ na kształt budowanego rozwiązania.
  • Międzynarodowe środowisko pracy (Twoi współpracownicy pracują m.in. w Niemczech, Bułgarii, Rumunii, Norwegii, Szwecji, Indiach).
  • Zespół ekspertów, z którymi wspólnie będziesz mogła/mógł poszerzać wiedzę z obszaru Data Warehouse.
  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny.
  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe).
  • Zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover.
  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok”.
  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover.