Specjalista / Administrator systemów ERP

Spółka Teleskop jest częścią grupy Telemond Holding. To centrum usług wspólnych, zatrudniających specjalistów w zakresie finansów, IT i HR. Jesteśmy jednym z najbardziej cenionych w Europie usługodawców w zakresie konstrukcji stalowych. W naszych zakładach w Polsce, w Kostrzynie n/O i Szczecinie zatrudniamy łącznie ponad 1000 pracowników. Choć jest nas tak dużo to nadal jesteśmy firmą rodzinną, liczy się dla nas każdy pracownik, dobra atmosfera pracy oraz rozwój. Wspólnie kształtujemy przyszłość technologiczną sektora konstrukcji stalowych, korzystając z najnowszych technologii oraz potencjału naszego zespołu.
Miejsce pracy: Kostrzyn nad Odrą

Czym się będziesz zajmować:

  • Współpracą z użytkownikami końcowymi w celu zrozumienia ich potrzeb i dostosowania systemu ERP do ich wymagań
  • Konfiguracją systemu informatycznego do wymagań i specyfiki firmy
  • Analizą procesów biznesowych i identyfikowaniem możliwości ich optymalizacji za pomocą systemu ERP
  • Wsparciem procesu rozwoju architektury rozwiązań informatycznych dla systemów ERP
  • Przygotowywaniem modyfikacji i kastomizacją systemu oraz przygotowaniem odpowiedniej dokumentacji
  • Wsparciem procesu wdrożenia i utrzymania systemów ERP
  • Zapewnieniem wsparcia dla integracji z innymi systemami (RestAPI, SOAP, pliki płaskie)
  • Diagnozowaniem i rozwiązywaniem problemów technicznych związanych z systemem ERP
  • Tworzeniem dokumentacji systemowej oraz raportów na potrzeby wewnętrzne.
Jakie wymagania musisz spełniać:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Znajomość relacyjnych baz danych (Oracle, MS SQL)
  • Praktyczna znajomość języka SQL oraz PL/SQL
  • Dobra znajomość systemów ERP
  • Umiejętność przełożenia wymagań biznesowych na aspekty aplikacyjne
  • Bardzo dobra znajomość procesów produkcyjnych i/lub finansowych
  • Znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana umiejętność projektowania procesów ETL.
Co oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz inne dodatki premiowe
  • Szeroki pakiet socjalny (w tym prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku dla dzieci, paczki na święta, bezzwrotna pomoc w sytuacjach losowych i wiele innych)
  • Szkolenia, nauka języków, podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Pikniki rodzinne oraz specjalne imprezy dedykowane dla dzieci naszych pracowników
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Dobrą atmosferę pracy, wsparcie i rozwój.

NES Global Talent

Lokalizacja: dolnośląskie/Wrocław

Zakres zadań na tym stanowisku : Koordynacja projektów systemów SCADY, związanych z nowymi lub modyfikowanymi obiektami Prace konfiguracyjne aplikacji Projektowanie aplikacji Instalacja...

dzisiaj

Straż Miejska m.st. Warszawy

Lokalizacja: mazowieckie/Warszawa

Zadania: Administrowanie systemami IT w Straży Miejskiej m.st. Warszawy, w tym: administrowanie systemem w trybie 24/7/365 w zakresie m.in. Active Directory, Exchange, serwerów WWW zapewnienie...

2024-07-06

SANO - Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o.

Lokalizacja: wielkopolskie/Sękowo, ul. Lipowa 10

Technologie, których używamy Microsoft SQL Server Windows Server VMware Twój zakres obowiązków zarządzenie danymi, wykonywanie backupów danych i aktualizacji oprogramowań, w tym SAP, czynny...

2024-07-04