Specjalista / Specjalistka ds. Wynagrodzeń i Analiz HR

Opis stanowiska
  • Analiza i raportowanie płac, systemów premiowych, oceny rocznej i benefitów dla zarządu i klientów wewnętrznych.
  • Nadzór nad procesami premiowania, w tym premii odroczonych.
  • Monitorowanie luk płacowych, wspieranie awansów, zajmowanie się jubileuszami i nagrodami.
  • Wartościowanie stanowisk pracy i aktualizacja polityk wynagradzania.
  • Uczestnictwo w kontrolach i inspekcjach w obszarze wynagrodzeń.
  • Propozycje usprawnień systemu wynagrodzeń.
  • Współpraca w dziale HR i z innymi departamentami.
Wymagania:
  • 3 lata doświadczenia w roli analityka HR lub podobnym stanowisku.
  • Zalecane wyższe wykształcenie w zakresie HR, finansów lub ekonomii.
  • Biegła obsługa MS Excel; umiejętność analizy i raportowania danych.
  • Doświadczenie w zarządzaniu dokumentacją prawną.
  • Podejście zespołowe, umiejętność pracy z danymi poufnymi.
  • Komunikatywny poziom języka angielskiego i biegła znajomość języka polskiego.
Mile widziane:
  • Power BI, Power Query, VBA.
  • Doświadczenie w sektorze bankowym/finansowym.
Oferujemy:
  • Długoterminową współpracę, różnorodne projekty.
  • Kursy językowe, platformy szkoleniowe, program mentoringowy.
  • Elastyczny czas pracy, pracę hybrydową.
  • Benefity takie jak karta Multisport, opieka medyczna, dofinansowanie do szkoleń, ubezpieczenie na życie, preferencyjne pożyczki i inne świadczenia socjalne.