Specjalista w dziale operacji globalnych

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/3939
OBOWIĄZKI:
Praca biurowa - analiza danych potrzebnych do wyceny funduszy inwestycyjnych w środowisku anglojęzycznym. Wycena wartości instrumentów finansowych z wykorzystaniem oprogramowania wykorzystywanego w departamencie. Analiza raportów dziennych oraz miesięcznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: zarządzanie czasem pracy oraz radzenie sobie ze stresem
Uprawnienia: umiejętność pracy w grupie i samodzielnie
Uprawnienia: dokładność oraz sumienność

Wymagania inne:

doświadczenie w wycenie instrumentów finansowych oraz analizie raportów dziennych i miesięcznych, umiejętność analizy danych potrzebnych do wyceny funduszy inwestycyjnych

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie